O nas i o serwisie GSM który prowadzimy

zaproszenia

Doświadczenie

Nasza wspólna więź opiera się na naszym wspólnym doświadczeniu i silnym pragnieniu bycia profesjonalnym we wszystkich aspektach naszej pracy. Naszymi głównymi wartościami są jakość, szybkość, uczciwość, niezawodność i pozytywne relacje z naszymi klientami. Jesteśmy dostępni od 2001 roku, aby pomóc naszym klientom osiągnąć ten cel. Codziennie się rozwijamy i poszerzamy zakres naszej działalności.

Od początku istnienia firmy świadczyliśmy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne dla wielu znanych producentów telefonów komórkowych. Dzięki zaufaniu, które zdobyliśmy od naszych klientów oraz Autoryzacjom Producentów usług gwarancyjnych, możemy kontynuować naszą pracę. Obecnie w ramach tej autoryzacji świadczymy usługi gwarancyjne dla takich producentów jak MaxCom, SAMSUNG, HUAWEI. Oferujemy również szeroki wachlarz usług napraw pogwarancyjnych dla tych marek i wielu innych. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych akcesoriów i telefonów komórkowych we współpracy z Producentami w konkurencyjnych cenach.

Precyzja

Nasi klienci poprzez swoje kontakty powiedzieli nam, że najlepsze narzędzia dadzą najlepsze rezultaty. Inwestujemy tylko w wysokiej jakości rozwiązania informatyczne oraz urządzenia naprawcze i diagnostyczne, które są rekomendowane przez producentów telefonów komórkowych.

To inteligentne rozwiązanie daje nam pewność, że bezpieczeństwo i warunki pracy naszych pracowników są porównywalne. Nasza kadra techniczna posiada doświadczenie i świetny sprzęt, aby szybko wprowadzać nowe urządzenia do użytku. Oferujemy taki sam serwis jak dla telefonów, które są już w naszej ofercie.

Oferujemy również wysokiej jakości usługi napraw pogwarancyjnych. Jako pierwsi ustaliliśmy jasne zasady ochrony środowiska, aby sprostać nowoczesnym standardom europejskim.

Personal

Ludzie są dla nas priorytetem numer jeden. Wiemy, że pracownicy są zmotywowani, aby dobrze wykonywać swoją pracę. Taki model pracy jest możliwy dzięki wysokiej jakości naszej kadry.

 

Nasi Przedstawiciele Handlowi mają wieloletnie doświadczenie i są ekspertami w swojej dziedzinie. Posiadają niezbędne zasoby, doświadczenie i zaangażowanie, aby pracować z naszymi klientami i szybko reagować na wszystkie ich potrzeby. Są zawsze dostępni, aby zaoferować szybką i pomocną pomoc.

Przewiń do góry